Asystent projektów EFS

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Marzec 3, 2020
    • Pajęczno

Project Hub sp. z o.o. to firma specjalizująca się w pozyskiwaniu i realizacji projektów EFS.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do zespołu 2 osób na stanowisko Asystenta projektów EFS do biura w Pajęcznie

Szukamy osoby, która jest samodzielna, lubi ludzi (częsty kontakt z klientami) i nie boi się pracy z dokumentami. Praca od 1 kwietnia 2020 roku

Zakres obowiązków Asystenta projektów EFS:

• Wsparcie kierownika projektu w zarządzaniu projektami EFS, np.
o Obsługa systemu SL
o Weryfikacja dokumentacji projektowej
o Sporządzanie dokumentacji projektowej

Wymagania wobec Asystenta projektów EFS:

• Wykształcenie wyższe lub student
• Prawo jazdy kat. B
• Wysoka kultura osobista, samodzielność, skrupulatność rzetelność.

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
• Dobrą atmosferę w zespole
• Nadzór szefa, z którym można merytorycznie dyskutować

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 31.03.2020 roku CV i Listu motywacyjnego wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres mg@projecthub.pl z dopiskiem: „Asystent projektów EFS”

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.