Copywriter - praca zdalna

  • Darmowe
  • Opublikowano: Sierpień 10, 2020
    • Polska

Podstawowe obowiązki:

-tworzenie opisów produktów na stronę,
-redagowanie tekstów,
-dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

-umiejętność obsługi komputera, znajomość programów - MS Office – Word, MS Office – Excel,
-doświadczenie w obszarze fashion,
-skrupulatność, pracowitość, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Pełna treść ogłoszenia: https://www.obpon.pl/article/205969/show.html

Przydatne informacje

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.
  • W przypadku wysyłki poproś sprzedającego o przesyłkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.
  • KUSO.pl nie jest w żaden sposób powiązany z ogłoszeniodawcą, nie zajmuje się wysyłką przedmitów i nie bierze udziału w transakcji.