Do opieki, legalnie, do 1300 euro mies

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Październik 3, 2016
    • Pajęczno

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Opiekun/ka Osób Starszych

Wybranym kandydatom oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: 800-1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki)
składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej tj. ponad 4000 zł brutto
zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki
elastyczne terminy i zasady wyjazdów
podpisujemy 1 czytelną umowę
dodatkowe ubezpieczenie NW i OC

Zakres obowiązków:
proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
mile widziana znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
dobry stan zdrowia
mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.