Dyspozytor w transporcie międzynarodowym

  • 2800.00 zł
  • Opublikowano: Luty 10, 2021
    • Działoszyn

W związku z rozwojem firmy poszukujemy zaangażowanego:
dyspozytora-spedytora transportu drogowego w ruchu krajowym i międzynarodowy ze znajomością języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Główne obowiązki to:
nadzór nad flotą oraz kierowcami
kontakt z kierowcami, dbanie o relacje z nimi
weryfikacja i kompletowanie dokumentów do fakturowania
monitorowanie terminowości załadunku i rozładunku
odpowiedzialność za rozdysponowywanie zleceń dla kierowców
kontakt z klientami
pozyskiwanie nowych zleceń transportowych
wykonywanie raportów ze zrealizowanych zleceń

Oczekujemy:
samodyscypliny
komunikatywności
znajomości obsługi komputera
obowiązkowości
znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
mile widziane doświadczenie

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie funkcjonującej na rynku blisko 30 lat
szerokie możliwości rozwoju i zdobywania unikatowych doświadczeń
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
niezbędne narzędzia pracy
miłą atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

Praca w okolicy Działoszyna

Więcej informacji pod numerem telefonu: 502304206

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.