Kasjer sprzedawca market Dino Nowa Brzeźnica

  • 1.00 zł
  • Opublikowano: Luty 8, 2017
    • Nowa Brzeźnica

Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych.
W związku z otwarciami nowych marketów tworzymy kolejne miejsca pracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
KASJER - SPRZEDAWCA

Miejsce pracy:
Nowa Brzeźnica

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?
Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
- Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
- Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
- Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

- Dbanie o ekspozycje towarów
- Obsługa klienta
- Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami
- Dbanie o porządek na sali sprzedaży

Aplikacja prosimy przesyłać przez stronę marketu DINO (zakładka kariera).

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.