Monter Wod Kan Niemcy

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Grudzień 19, 2017
    • Jelenia Góra

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych robotników ziemnych do prac przy melioracji i kanalizacji sanitarnej.
Oferta pracy dedykowana do fachowców z o dobrej kondycji fizycznej i braku klaustrofobii.
Wynagrodzenie powyżej 10 tyś zł
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- praca w wykopach wąskoprzestrzennych - głębokich na 7m, szerokich na 2 m ,
- zabezpieczenie wykopów,
- tworzenie tras do przeprowadzania rur,
- osadzanie studni,
- montaż rur kanalizacyjnych i melioracyjnych
- pozostałe roboty melioracyjne,
- obsługa elektronarzędzi.

Oferujemy:
- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie możliwe zarobki powyżej 10 tyś zł.(stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
- możliwość urlopów co 6-8 tyg.
- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
- min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- znajomość rysunku technicznego,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- preferowani kandydaci w wieku 25-45 lat,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013 lub 537-576-392.

Przydatne informacje

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.
  • W przypadku wysyłki poproś sprzedającego o przesyłkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.
  • KUSO.pl nie jest w żaden sposób powiązany z ogłoszeniodawcą, nie zajmuje się wysyłką przedmitów i nie bierze udziału w transakcji.