Operator maszyn.

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Wrzesień 2, 2016
    • Albertów

Obowiązki:
• Obsługa maszyn
• Przygotowanie maszyny do pracy na wybranym formacie
• Kontrola procesu produkcji
• Wykonywanie koniecznych regulacji
• Uzupełnianie surowców
• Prowadzenie koniecznych zapisów
• Rejestry wydajności
• Rejestry stanu technicznego
• Zapisy jakościowe
• Utrzymanie w czystości maszyny i rejonu
• Utrzymanie na stanowisku ładu i porządku

Oczekiwania:
• Wiedza z zakresu obsługi maszyn
• Mile widziane wykształcenie techniczne – mechaniczne, elektryczne
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
• Umiejętność rozwiązywania problemów
• Dobra organizacja pracy własnej
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
• Ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Przydatne informacje

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.
  • W przypadku wysyłki poproś sprzedającego o przesyłkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.
  • KUSO.pl nie jest w żaden sposób powiązany z ogłoszeniodawcą, nie zajmuje się wysyłką przedmitów i nie bierze udziału w transakcji.