Opiekunka do mobilnej pani z ok.Frankfurtu nad Menem, otwarta data wyjazdu!

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Maj 4, 2020
    • pajęczno

Pani ma 88 lat, 152cm wzrostu i waży ok.60 kg. Podopieczna choruje na nowotwór piersi, cukrzycę, astmę oraz alergie. Występuje także lekki problem ze słuchem oraz ze wzrokiem, przez co nosi okulary. Porusza się samodzielnie oraz za pomocą balkonika. Pani nie ma inkontynencji.
Obowiązki
Prowadzenie domu: gotowanie, robienie zakupów, dbanie o czystość w mieszkaniu, pranie oraz prasowanie

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, pomoc przy ubieraniu się, spędzanie czasu z podopieczną, wspólne wizyty u lekarza , chodzenie na spacery.

Praca w nocy nie powinna występować. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba
Informacje dodatkowe
Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym. Jest osoba dość samodzielną, potrafi sama się umyć (nalezy ją jedynie nadzorować). Potrzebuje pomocy jedynie w codziennych czynnościach takich jak robienie zakupów, gotowaniu oraz utrzymaniu porządku w domu. Podopieczna chodzi na wizyty do fizjoterapeuty. Rodzina przychodzi raz w tygodniu w odwiedziny. Najbliższy sklep znajduje się 10 min drogi na pieczo od miejsca zamieszkania seniorki. Dla opiekunki przygotowane są pokoje znajdujące się piętrze wraz z osobną łazienką, telewizorem oraz dostępem do Internetu.
Wymagania
komunikatywna znajomośc j. niemieckiego, osoba niepaląca, termin wyjazdu jest otwarty - poczatek lub połowa maja.
Oferujemy
Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.