Partner biznesowy sklepu

  • 1.00 zł
  • Opublikowano: Styczeń 12, 2021
    • Nowy Tomyśl

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Wyposażony sklep spożywczy, który już prosperuje oraz posiada personel
Zapewnienie stałych, sprawdzonych dostawców na atrakcyjnych warunkach współpracy
Silną i rozpoznawalną markę w regionie
Szkolenie wdrożeniowe
Perspektywę rozwoju własnego zespołu
Poczucie bezpieczeństwa związanego z prowadzeniem sprawdzonej działalności pod znanym szyldem

Wymagania:
Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
Przedsiębiorczość i umiejętność delegowania zadań
Odpowiedzialność za wyniki
Skrupulatność oraz doskonała organizacja pracy
Doświadczenie w pracy w handlu lub w prowadzeniu działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem

Zadania:
Prowadzenie sklepu spożywczego w ramach własnej działalności gospodarczej
Dbanie i nadzorowanie wyników handlowych
Dobieranie odpowiedniego asortymentu do sklepu
Nadzór nad personelem
Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów
Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów

Punkty handlowe : Nądnia, Dąbrówka Wlkp, Bukowiec, Wąsowo, Jastrzębniki, Śliwno, Ceradz Dolny, Konojad, Wilkowo Polskie, Karczewo.

Zadzwoń pod nr 882-907-490 i dowiedz się więcej.

Nr ref.

SGA/037/ABO

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.