Personel sprzątający - Pajęczno umowa o pracę

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Styczeń 18, 2018
  • Aktualizacja: Styczeń 18, 2018
    • Pajęczno

Agencja Ochrony Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:

Miejsce pracy: Pajęczno
Pracowników sprzątających

Opis stanowiska:
- praca przy utrzymaniu czystości pomieszczeń biurowych,

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

-pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
-zatrudnienie na umowę na pół etatu
- wynagrodzenie 1050 brutto,
-pracę w miłej atmosferze ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych)
-możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych
-przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

Kontakt w sprawie pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00 pod numerem 785 510 307

Przydatne informacje

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.
  • W przypadku wysyłki poproś sprzedającego o przesyłkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.
  • KUSO.pl nie jest w żaden sposób powiązany z ogłoszeniodawcą, nie zajmuje się wysyłką przedmitów i nie bierze udziału w transakcji.