Pielęgniarka/Pielęgniarz w Anglii

  • 9000.00 zł
  • Opublikowano: Sierpień 29, 2018

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy na stanowisku pielęgniarki/ pielęgniarza w Anglii, Irlandii, Norwegii i Niemczech

Pielęgniarka/Pielęgniarz w angielskich, irlandzkich, norweskich i niemieckich placówkach zdrowia

Wysokie zarobki nawet 20 000 zł miesięcznie

Wymagania:
- znajomość danego języka w stopniu dobrym (poza norweskim)
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta

Nie musisz znać języka norweskiego, zapewniamy Ci bezpłatny kurs!

Nieodpłatnie pomagamy w autoryzacji zawodu w danym kraju

Obowiązki:
- udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;

zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim/niemieckim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać "Pielęgniarka/pielęgniarz"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.