Rekruter mobilny

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Maj 29, 2017
    • Łódź

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

MOBILNY REKRUTER
JEŻELI:
chcesz dorobić lub szukasz stałej pracy,
lubisz rozmawiać z ludźmi,
masz co najmniej średnie wykształcenie,
jesteś osobą dynamiczną, samodzielną i nastawioną na cel,
znasz język niemiecki,
To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

OFERUJEMY:
elastyczne warunki pracy,
atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów,
współpracę z renomowaną Agencją Pracy,
nowe wyzwania, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekunów/ek osób starszych lub pielęgniarzy/ek w Niemczech,
przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych,
weryfikacja znajomości języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e- mail: a.bienias@interkadra.pl w tytule wpisując „REKRUTER” lub kontakt bezpośrednio z nami pod numerem telefonu: 666 826 912

Przydatne informacje

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.
  • W przypadku wysyłki poproś sprzedającego o przesyłkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.
  • KUSO.pl nie jest w żaden sposób powiązany z ogłoszeniodawcą, nie zajmuje się wysyłką przedmitów i nie bierze udziału w transakcji.