Sprzątaczka biurowa Pajęczno

  • 1500.50 zł
  • Opublikowano: Grudzień 14, 2021
    • Pajęczno

Firma ARMA , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownik sprzątający Pajęczno ul. 1 Maja

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości na pół etatu 1500,5 gr brutto,

- godziny pracy do ustalenia,
Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

orzeczenie o niepełnosprawności,
Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę,

możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych: dofinansowanie do leków co 6 miesięcy, dofinansowanie do okularów 350 zł, dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł, możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd, możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia , karty OK SYSTEM , możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd do pracy,
Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15 785510307

Przydatne informacje

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.
  • W przypadku wysyłki poproś sprzedającego o przesyłkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.
  • KUSO.pl nie jest w żaden sposób powiązany z ogłoszeniodawcą, nie zajmuje się wysyłką przedmitów i nie bierze udziału w transakcji.