Tłumacz językowy - praca zdalna

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Maj 12, 2017

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego - praca zdalna
Wymagania:
- biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
- doskonała znajomość języka polskiego
- obsługa komputera (MS Office)
- wykształcenie wyższe
- gotowość do pracy zdalnej
- doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy - mile widziane
Zakres obowiązków:
- bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,
- korekta językowa gotowych tekstów,
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- umowa o pracę
- możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.