Belki drewniane na suficie w Twoim domu

 • 1.00 zł
 • Opublikowano: Lipiec 25, 2022
  • cała Polska

Belki na stropie nadają wnętrzom wyszukany, rustykalny klimat. Takie pomieszczenia wydają się promieniować ciepłem, błogostanem, a przy okazji prezentują się nadzwyczaj atrakcyjnie. 

Niestety, prawdziwe drewniane belki są ciężkie i uciążliwe w montażu. A swoją drogą drewno musi się notabene zestarzeć, żeby prezentować się tak atrakcyjnie, jak tego oczekujesz. Szczęśliwie wykonujemy rustykalne belki, które doskonale powielają oryginalne drewno.

Wykonane na podkładzie z twardego styropianu belki sufitowe niewiele ważą i niezwykle nieskomplikowanie się je montuje. Możesz stworzyć z nich realnie dowolną strukturę, które nie wymaga jakichkolwiek czynności pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. Co więcej, wybierając nasze towary płacisz tylko za elementy, których potrzebujesz, gdyż wszystko produkujemy dokładnie na wymiar (u konkurencji zapłacisz zarówno za odrzut, który notabene musisz sprzątnąć).

Zainteresowana? Odkryj i pokaż bliskim fotografie naszych realizacji na www.plastmaker.pl Na tej witrynie dodatkowo zamówisz próbki naszych materiałów GRATIS .

Zapraszamy!

Przydatne informacje

 • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
 • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.
 • W przypadku wysyłki poproś sprzedającego o przesyłkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.
 • KUSO.pl nie jest w żaden sposób powiązany z ogłoszeniodawcą, nie zajmuje się wysyłką przedmitów i nie bierze udziału w transakcji.

Zobacz podobne ogłoszenia

 • Erotyczne Spotkania

  Erotyczne Spotkania

  Sprzedam Blisko Lipiec 25, 2022 100.00 zł

  Szukam dyskretnego i niezależnego mężczyzny do intymnych spotkań. Nie zależy mi na sponsoringu i związku. Mam mieszkanie, więc możemy spotykać się u mnie lub u Ciebie. Spotkania odpowiadają mi w godzinach wieczornych. Jeżeli chcesz się ze mną skontak...

 • Własny biznes prasa do produkcji cegieł klocek (cena 230 000zł brutto)

  Własny biznes prasa do produkcji cegieł klocek (cena 230 000zł brutto)

  Sprzedam cała Polska Lipiec 19, 2022

  Oferuję zakup prasy do produkcji cegieł systemowych. Prasa jest świetnym pomysłem na własny biznes, produkuje około 5700sztuk cegieł w ciągu 8 godzin. Może pracować nieprzerwanie 12 godzin. Formy można dodatkowo dokupić i produkować ok. 30 różnych el...

 • Imitacja deski na elewację, w lipcu - 10 % rabatu

  Imitacja deski na elewację, w lipcu - 10 % rabatu

  Sprzedam cała Polska Lipiec 19, 2022 1.00 zł

  Czy Twoja elewacja może być piękna i nietuzinkowa? Tak, to możliwe z naszą imitacją deski Plastertynk Old Wood. Do końca lipca promocja – 10 % rabatu! Sprawdź nas. Tel. 727731244 www.plastmaker.com.pl Zapraszamy : )