Magazynier, Specjalista ds. logistyki

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Wrzesień 5, 2016
  • Aktualizacja: Wrzesień 9, 2016
    • Rudniki

*Firma Austin Powder Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydata do pracy na stanowisku Wydawca MW - magazynier, specjalista ds. logistyki. Miejsce pracy: Rudniki, woj. łódzkie

Od kandydatów oczekujemy:

prawa jazdy B,
doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
odpowiedzialności
wykształcenia średniego lub zasadniczego zawodowego

Oferujemy:

Umowę o pracę na czas nieokreślony,
Udział w kursach dokształcających.
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Pracę w rozwijającym się międzynarodowej firmie z kapitałem zagranicznym,

CV proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: szymon.tusinski@austinpowder.pl

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w
procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.
883)”.

Rodzaj pracy: Pełny etat

Zobacz podobne ogłoszenia

  • Operator maszyn.

    Operator maszyn.

    Praca Albertów Wrzesień 2, 2016

    Obowiązki: • Obsługa maszyn • Przygotowanie maszyny do pracy na wybranym formacie • Kontrola procesu produkcji • Wykonywanie koniecznych regulacji • Uzupełnianie surowców • Prowadzenie koniecznych zapisów • Rejestry wydajności • Rejestry stanu techni...

  • Fachowcy budowlani do Niemiec

    Fachowcy budowlani do Niemiec

    Praca Jelenia Góra Sierpień 30, 2016

    Murarz, cieśla, zbrojarz Polska firma poszukuje doświadczonych murarzy do pracy w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Zakres wykonywanych prac: murowanie, zbrojenie, szalowanie, betonowanie. Oferujemy: stałą i legalną pracę, bezpłatne zakwa...

  • Sprzedawca Biała lub Siedlec

    Sprzedawca Biała lub Siedlec

    Praca Siedlec Sierpień 26, 2016 2000.00 zł

    Poszukujemy osoby na stanowisko sprzedawcy w sklepie spożywczo przemysłowym. Nazwa pracodawcy: "Robert Simiński - P.P.H.U. "Grosik" ul. Pajęczańska 38,
Siedlec, 98-330, Pajęczno tel.: 661-618-659" Miejsce wykonywania pracy Siedlec lub Biała Pajęczań...