Murarz do Niemiec

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Październik 10, 2016
    • Jelenia Góra

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
1. obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
2. prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw:
 wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości,
 wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi,
 wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi,
 wykonywanie łuków i sklepień,
 wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów,
 murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów,
 wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym,
 spoinowanie ścian,
3. osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
4. przygotowywanie zapraw murarskich,
5. prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,
6. prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów
Oferujemy:
 długoterminową, stabilną i legalną pracę,
 bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
 atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
 opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
 umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskich
oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.
i ochrony środowiska,
 min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
 sumienność, rzetelność w pracy,
 preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
 dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
 brak nałogów,
 mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717 lub 537-576-392

Przydatne informacje

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.
  • W przypadku wysyłki poproś sprzedającego o przesyłkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.
  • KUSO.pl nie jest w żaden sposób powiązany z ogłoszeniodawcą, nie zajmuje się wysyłką przedmitów i nie bierze udziału w transakcji.