Operator produkcji

  • 1.00 zł
  • Opublikowano: Styczeń 15, 2021
    • Magnice

Oferujemy :

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bogaty system premiowy
Bezpłatny transport pracowniczy z okolicznych miejscowości (Bielawa, Niemcza, Łagiewniki, Henryków, Strzelin, Wrocław i inne)
Dofinansowanie do posiłków - stołówka na terenie firmy
Opiekę Konsultanta Manpower podczas całego procesu rekrutacji oraz zatrudnienia
Benefity Manpower Premium (karta Multisport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe, szereg zniżek u naszych partnerów)
Możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym
Przyjazną atmosferę w pracy

Wymagamy :

Doświadczenia w pracy na produkcji - min. rok
Książeczki sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
Dyspozycyjności do pracy zmianowej

Zadania :

Prosta obsługa maszyn produkcyjnych oraz ich zbrojenie
Obsługa linii produkcyjnej
Kontrola wytworzonych produktów

Wyślij sms o treści ’MAGNICE OP’ pod numer 608 549 247 - oddzwonimy z ofertą

Miejsce pracy: Magnice k. Wrocławia (Bezpłatny transport pracowniczy)
Nr ref. OP/037/HAH

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Przydatne informacje

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.
  • W przypadku wysyłki poproś sprzedającego o przesyłkę za pobraniem z możliwością sprawdzenia zawartości.
  • KUSO.pl nie jest w żaden sposób powiązany z ogłoszeniodawcą, nie zajmuje się wysyłką przedmitów i nie bierze udziału w transakcji.