Opiekun Osoby Starszej Live In Anglia Niemcy Irlandia

  • Proszę o kontakt
  • Opublikowano: Sierpień 29, 2018

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do pracy w opiece całodobowej Live In

Opiekun Osób starszych (Live-in) opieka 24h na dobę- Anglia, Niemcy, irlandia

Warunki finansowe: Od 6000- 10 000 zł na ręke

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
- pomoc w czynnościach samoobsługowych
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.
zapewniamy: pomoc przy zakwaterowaniu i wyżywieniu

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim/niemieckim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

zapewniamy 24 godzinne wsparcie

W temacie prosimy wpisać: Live In

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.