Zbrojarz-cieśla- betoniarz do Niemiec

  • 11500.00 zł
  • Opublikowano: Październik 21, 2016
    • Jelenia Góra

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych zbrojarzy-cieśli – betoniarzy do budowy obiektów.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
• wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach,
• wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów,
• montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,
• betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,
• obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
Oferujemy:
• długoterminową, stabilną i legalną pracę,
• bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
• atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
• opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
• umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
• min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
• sumienność, rzetelność w pracy,
• preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
• dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
• brak nałogów,
• mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717 lub 537-576-392

  • Zachowaj czujność, jeśli ktoś sprzedaje przedmiot o dużej wartości w wyjątkowo niskiej cenie.
  • Zalecamy odbiór osobisty i płatność przy odbiorze.